Drobné radosti

…jako ušít blok pro budoucí dětskou deku – dárek pro členku MQG London.

IMG_3886[1]

Jak už jsem psala na Facebooku, zadání bylo poměrně jasné – ušít quilt-as-you-go blok o velikosti 13×13 palců z těchto nádherných látek. Tmavě modrá, tyrkysová, aqua, žlutá… paráda!

A protože se ve skupince poslední dobou hodně bavíme o tom, co je to moderní quilting, a taky proto, že máme letos za předsevzetí navzájem se podpořit v překonávání našich (šicích) strachů, tak jsme dostali za úkol ušít kompletní improvizaci. Žádné plánování, prostě se jen nechat vést látkami a počkat si na to, co z toho vznikne.

IMG_3893[1]

V mém případě tomu tak bylo. Začala jsem u tmavě modrého pruhu kříženého tyrkysovou, potom žlutou a tak dále, a tak dále. Šila jsem z toho, co bylo zrovna po ruce a tak nějak se hodilo, takže mi dokonce ani nezůstalo moc „odpadu“, všechno zužitkováno.

Jsem moc zvědavá na to, jak celá deka dopadne, protože jsem zatím viděla jen dva další bloky a každý jsou úplně jiný. No, uvidíme na našem dubnovém setkání 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Míša Klocová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Drobné radosti

  1. Blok je krásný, moc se mi líbí i to prošívání. Hele, díky tobě, ty rebelko, jsem si založila na pinterestu nástěnku s moderním patchworkem a momentálně se rozhlížím po neutrál barvách do podobného typu dek. Líbí se mi čím dál více. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *