Látkování IV.

Opět je to tu! Látkové šílenství v mém pokoji!

Začátek tohoto týdne jsem strávila pracovně v Praze. V nabitém programu jsem si ale mezi schůzkami s klienty našla malinkou skulinku, kterou jsem využila pro rychlou návštěvu kamenné prodejny Domu látek. Asi je jen dobře, že jsem neměla moc času a mohla rychle pobrat jen ty látky, které budu potřebovat. Jinak bych tam byla asi doteď!

Velká část mého nákupu je určená pro dětskou patchworkovou deku s tučňáky. Bude se šít stejně, jako dřívější deka se žirafami.

tucnaciV minulém týdnu se mi stala nemilá věc – objednala jsem si 2,5 metru zelené látky, která má v reálu jiný odstín, než jsem si přála. A i když jsem se přemlouvala, že to bude dobré a že je to přece jen na zadní stranu, nedokázala jsem to překousnout. Druhá část nákupu je tedy krásná petrolejová látka, která mi dělá radost na zadní straně Dvanácté deky a která krásně ladí se vzorovanými látkami z přední strany. Nemůžu se na ně společně vynadívat!

zadní strana dvanácté1 zadní strana dvanácté2Třetí (a doopravdy velkou) kopku látek jsem dala dohromady teprve včera. Jde o spoustu druhů odstřižků, fat quarterů i větších kusů, které mám nachystané na další dětskou deku na objednávku. Tady bylo přáním, že má jít o letní, svěží patchwork. Už teď mi dělá tahle kombinace velkou radost a moc se těším, až ji začnu sešívat dohromady!

látkyPS: Pokud si i ty chceš objednat svou patchworkovou deku, můžeš to velmi snadno udělat tady.

Příspěvek byl publikován v rubrice Látkování a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Látkování IV.

  1. Tak kmbina s tučňáky je super! Vždycky jsem se na tu látku na internetu dívala a připadala mi moc ulítlá, ale ty jsi na to kapla. S jednobarevkami to bude nádhera!

    • Děkuji 🙂 Na tučňácích se už momentálně pracuje, takže snad budou brzy i další fotky 😉

    • Ano, dříve mi stříhání doopravdy rvalo srdce a počítala jsem každičký centimetr! Teď už ale vím, že je lepší látku spotřebovat teď na něco krásného, než ji jen nechat ležet na dně krabice 🙂 Navíc, vždycky přijde další 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..