Na pytel

Poslední dobou s počítačem příliš nekamarádím. Nebo líp řečeno s online světem. Takže té sdílené radosti je o trochu méně, než obvykle. To ovšem vůbec neznamená, že bych přestala tvořit. Spíše naopak! Šiju a šiju a fotím, a pak zase šiju.

Ušila jsem mimo jiné i dva nové výrobky ze začátečnických balíčků. Po polštáři a obalu na knížku jsem se pustila do jednoduchého stahovatelného pytlíku (drawstring bag), který jsem už sdílela i na Facebooku.

pytlíkDruhým výrobkem je pak textilní kapsička. Je o něco větší, než obvykle šiju (má cca 24 x 16 cm), takže jde spíše o psaníčko.

kapsaPřišila jsem k ní delší ucho, aby se kapsa dala nosit kolem zápěstí. Využila jsem téhle příležitosti i k tomu, abych se opět trochu procvičila v prošívání. No, snad to brzy bude lepší..

kapsa detailkapsa zadní stranaV uplynulých dnech jsem si taky konečně vyzkoušela i první trojúhelníky (z Anglie jsem si na ně dovezla pravítko, se kterým jdou velmi snadno řezat). A vznikla tahle druhá kapsička. Inspirací mi byla tahle fotka z Instagramu od Jeni B. z blogu In Color Order.

kapsa trojúhelníková detail kapsa trojúhelníkováTo je pro dnešek vše a já mířím zpět k šicímu stroji a dekám.

2 komentáře u „Na pytel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..