Nedělní chvilka plánování

Pokud mě sleduješ pravidelně i na Facebooku, pak už určitě víš, že jsem se včera opět rozjela domů. Moje Londýnské děti si teď užívají jarních prázdnin ve Španělsku, a tak jsem i já dostala několik dní volna a odpočinku. Oproti předchozím návštěvám jsem si svůj program naplánovala mnohem méně náročněji, pohodově, více času jen sama pro sebe, abych si mohla zalézt do toho svého podkrovního království a užít si ticha, tvoření a přemýšlení.

Jedním z plánů je i pohnout s tímto blogem. Mám nastřádáno pár nápadů na vylepšení + materiál asi na pět příspěvků, které za boha nejsem schopná sepsat (z toho dva nové tutoriály!!). Chtěla bych uzavřít sázku sama se sebou, protože jsem doopravdy zvědavá, kolik z těchto plánů se mi za oněch deset dnů podaří skutečně zrealizovat…

návrh

Během včerejší cesty domů jsem se začetla do úžasného eBooku Táni Havlíčkové 8 klíčů k vaší duši, aneb Jak nosit to, co tělu i duši sluší. Už dávno mi bylo jasné, že jsem „nekonvenčka“, i tak jsem se ale dozvěděla spoustu nového a pobavila jsem se identifikováním žen v mém okolí. A jak jsem tak o tom oblečení uvažovala a že bych si možná už i troufla sama si něco ušít, napadnul mě tenhle jednoduchý vzor na polštáře. Jak by se ti líbilo mít něco takového doma? Najdu tu někoho, pro koho bych je mohla ušít? Dej mi vědět tady do komentářů. Budu se těšit!!

A ještě na závěr trochu hudby k tomu pohodovému nedělnímu večeru:

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, WIP a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..