Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti IX.

Je tady čtvrtek a s ním Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti IX. A již tradičně, u této příležitosti pořádám i Link párty.

throwbackCo to link párty je a jak na tu mou kounkrétní, si můžeš připomenout v tomto videu:

Vím, že jsem to říkala už několikrát, ale bohužel, k šití se stále moc nedostávám. Děti jsou na prvním místě, pak je tu všechno možné zařizování okolo a nějaké ty moje pochůzky po městě. A za dva týdny začínám se školou (dopolední kurzy angličtiny). Asi bych měla začít vstávat jako normální člověk, který chodí do práce (před sedmou), i když ta moje „práce“ začíná až v jednu, abych mohla zase začít tvořit a pracovat i rukama.

Na druhou stranu dobrou zprávou z tohoto týdne je, že starý šicí stroj, který tu mám půjčený, je už opravený a prošel celkovou revizí, takže by měl v pořádku fungovat.

V dnešním článku tedy nebude nic nového, protože na focení a úpravu fotek moc času nezbývá, podíváme se spolu ale na konec srpna 2012. Protože dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jsem ušila soví nahřívátka.

sovičky 1Inspiraci pro tahle soví nahřívátka jsem našla na Pinterestu. Sovičky jsou vyplněny rýží, která po nahřátí v mikrovlnce drží teplotu a sovičky tedy hřejou. Podobně by to mělo fungovat i s mrazákem, ale musím se přiznat, že to jsem skutečně nezkoušela.

sovičky 2Nahřívátka jsou tak akorát do ruky či do kapsy a celkem jsem ušila tři – dvě menší a jedno větší. Na ušití jsem použila zbytky flanelu, které jsem dostala od kamarádky.

sovičkaA teď je čas na tvůj příspěvek! Nezapomeň, že nezáleží, jestli máš nebo nemáš blog. Můžeš přidat jakoukoliv fotku svého výrobku, kterou máš nahranou někde na internetu.

Pravidla pro link párty:

 Loading InLinkz ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Throwback Thursday a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..