Bits and pieces

„Bits and pieces“ – to je anglická fráze, která momentálně dost přesně vystihuje můj život s patchworkem, moderním quiltingem a šitím. Tvořím sem tam, když mám chvíli času, nahodile, trošku tady, trošku tam. Ale ukázalo se, že tohle je přesně to, co mi teď funguje – quiltovací mojo se vrátilo! 

quilting lines

Pokud sleduješ i můj facebook, pak určitě víš, že polštářek z posledního příspěvku prošel velkou proměnou, že mé quiltovací plány se docela změnily, i když rozhodně k lepšímu. A  jak jsem tak postupně přidávala fotky z průběhu quiltování, rostl i zájem ze strany fanoušků. Tak se snad bude líbit i budoucí majitelce, případně na dalším setkání MQG London.

quilting zezadu

„Bublinky“ jsem dříve ještě na žádném projektu nezkoušela, ale jejich šití mě neskutečně bavilo. Takže i když nejsou zrovna dokonalé (trošku i záměrně), jsem z nich absolutně nadšená! Asi se už vážně do toho free motion quiltingu začínám dostávat.

quilting process

Kromě šití se mi ale podařilo dostat se v uplynulých dnech i k jiné práci – k vylepšování tohoto blogu. Je tomu totiž už rok, co jsem ho celý převedla z Bloggeru na WordPress a i když se mi podařilo převést všechny texty a fotky, formátování děs a hrůza. A tak pomalu procházím příspěvek za příspěvkem a upravuju, přepisuju, doplňuju… Prostě mravenčí práce, která se zdá nekonečná.

quilting hotový

Omlouvám se tedy, pokud se ti podaří někde na blogu narazit na příspěvek, který vypadá nějak divně – pracuju na tom!! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové polštáře, WIP a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Bits and pieces

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *