Čaj s medem a citrónem

Nemůžu uvěřit tomu,že už je to zase až tak dlouho, co jsem naposledy napsala. Střádám si teď plány, jak bych chtěla obnovit pravidelné psaní a mám už dokonce i seznam toho, jaké články bych chtěla zveřejnit, na to psaní ale očividně nijak nedochází. No a vidět pak, že jsem nenapsala snad už celých šest týdnů… hrůza!

Hm, nicméně, dobrou zprávou takhle na začátek podzimu je, že jsem pod tlakem a časovým presem snad během pouhých dvou týdnů ušila nový quilt! A tahle nová patchworková deka nebyla jenom tak ledajaká. Putovala totiž se mnou minulý víkend do Itálie mojí kamarádce Valentýně na svatbu 🙂

A jak si asi umíte představit, takový výlet do Itálie byl více než krásný, ten návrat mi ale způsobil značné nesnáze v podobě ucpaného nosu a dutin a s tím související bolestí hlavy, únavou, vyčerpáním. Však to sami určitě taky znáte!

Tak je teď čas na to zabalit se do teplé deky, usrkávat čaj s medem a citrónem a tak trošku teskně, ale s úsměvem na rtech, si prohlížet fotky, jak krásně nám u jezera Garda bylo 🙂

Nebojte.Fotky quilty taky budou. A snad na ně nebudete ani muset čekat dalších 6 týdnů 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Míša Klocová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Čaj s medem a citrónem

  1. Míšo, moc ráda tě „vidím“. Na tvé články se moc těším, léto uteklo, více tmy a zimy nás nahání domů a snad bude více času na šití. Díky za tvůj blog a přeji ti rychlé uzdravení a čas na tvoření i psaní.
    Krásné podzimní dny.
    Bohunka

  2. Jo čas letí… těším se na nový quilt a úplně si umím představit jak vám u jezera Garda bylo krásně. Taky jsem tam byla, úžasné.
    Zdravím Vás a přeji brzké uzdravení a pak šup šup do práce 🎃
    😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *