Čtverečkománie!

A je tady vyhlášení mého čtverečkového giveaway!

giveawayAbych připomenula, o co jsme soutěžili – minulé úterý jsem se s tebou podělila o své patchworkové začátky a o to, jak to nebylo úplně jednoduché. Rozhodla jsem se, že to dalším začínajícím patchworkářkám zlehčím jak jen to bude možné. Více jsem o tom natočila v tomto videu:

Rozhodal jsem se obdarovat tři šťastné čtenáře tohoto blogu, kteří ode mě obdrží začátečnický balíček, který obsahuje 25 předchystaných čtverečků na ušití patchworkového polštářku v barvách, které si sami vyberou. Kdo jsou tedy ti šťastlivci? Losovat mi opět pomůže generátor náhodných čísel.

Tady je výsledek:

výsledekPod 9 mi napsala Petra, jejíž komentář zní: Mě se líbí vše ale když už si vybrat tak se mi líbí kombinace růžové a zelené a pak je tam krásný ten vzor na levo nahoře ty dortíky =3 Ty jsou strašně cute =3

Pod 17 mi napsala Jitka: Ahoj Míšo,
máš skvělé nápady a giveaway je velice zajímavý a ráda se připojím.
Šití je moje záliba již od dětství a dlouho jsem obdivovala (stále obdivuji) trpělivost patchworkářek. Nechápala jsem jak taková titěrná práce může někoho pohltit, pouze však do doby kdy jsem si to sama vyzkoušela! Výsledek mne natolik zaujal že jsem u toho vydržela 4 hodiny vkuse a nedokázala odejít od rozdělané práce. Takže jsem začátečník a zkouším zatím jen malé věci.
Přeji všem krásné tvoření 🙂

A pod 28 Helena: Ahojky Míšo, je neděle, tak je nejvyšší čas……líbila by se mi kombinace sv. modrá, tm. modrá, sv.žlutá, tm.žlutá, hnědá…..může být kytka , puntík, kostka…..moc se těším!!!

Holky, moc vám všem třem gratuluji a těším se na vaše hotové výrobky!! Dejte mi prosím sem do komentářů vědět, že už jste o výsledku četly. Já se vám pak ozvu na mail a domluvíme se společně na předání čtverečků.

Všem moc děkuji za účast a krásné komentáře, které jste mi tu nechali. Děláte mi obrovskou radost! Už teď pro vás mám nachystané nové projekty, o které se brzy na blogu podělím. Do té doby se mějte báječně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Čtverečkománie!

  1. Wooooow já opravdu vyhrála?????!!!! WooooooooHooooooo!!!
    Takže ti asi mám poslat adresu že??? =D =D Pošlu ti jí na E-mail 😉 =*)

  2. WoooW !! Já jsem opravdu vyhrála???!!! WoooHooooo =D Strašně děkuju a asi ti napíšu adresu že???? =D Pošlu ti jí na email 😉

  3. Míšo moc moc děkuji, taky jsem snad poprvé něco vyhrála……mě to moc těší a už se nemůžu dočkat na další tvoření!!!!

  4. Díky moc, poprvé v životě jsem něco vyhrála! Že by ke mně konečně přišlo štěstí ? Nebo další nakopnutí, že tvoření je moje cesta ? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *