Co neudělám pro dokonalou #selfie

Nebo spíše: „Co UDĚLÁM pro dokonalou selfie!

Jak už asi víš, v pondělí jsem oslavila své narozeniny. Co už ale nejspíš nevíš, je to, že jsem asi před dvěma měsíci dospěla do situace, kdy jsem sama sobě řekla DOST! a začala konečně doopravdy žít svůj život. Skončila jsem prakticky ze dne na den v práci a začala si dopřávat svou dovolenou – dovolit si dělat to, co chci a po čem moje srdce touží. Ostatně, napsala jsem o tom tento článek, který si můžeš přečíst na mém druhém, osobním blogu. A článek byl nakonec tak úspěšný, že mi dokonce vyšel i na blogu Ženy ženám.

selfie02A tak jsem se zamyslela nad tím, co bych o svých narozeninách doopravdy chtěla udělat a kde bych doopravdy chtěla být. Odpověď? Fojtův vrch nedaleko mého domova. Udělala jsem si tedy půldenní výlet na tohle úžasné místo a rovnou jsem s sebou vzala své patchworkové výrobky, které čekaly na nafocení – deku a čtyři polštářky, kterým budu věnovat následujících pár článků.

promiu01Dnešním hlavním hrdinou bude patchworková deka pro Miu, kterou jsem došila minulý víkend a která byla na zakázku. Předlohou pro tuhle netradiční barevnost mi byl nový návrh Miina pokojíčku v růžové, modré, červené a hlavně (!!!) se žirafami! 

promiu02Mia je mladší sestřičkou Vikiho, o jehož dece jsem psala už tady. Abych tedy zachovala podobnost, zůstala jsem u čtverců a naprosto úžasného měkoučkého fleesu, tentokrát v malinové barvě.

promiu03Tahle patchworková deka má velikost 150 x 200 cm a jak můžeš vidět, je prošita v pravidelných čtvercích.

promiu04promiu05Zpět k mé narozeninové selfie. Jak to dopadá, když člověk začne dělat to, co ho baví a být doopravdy šťastný? Začne si přitahovat do života samé dobré věci 🙂 A tak i když jsem se těšila, že se s přáteli na Facebooku podělím o svou narozeninovou selfie z mého oblíbeného místa (ta na úplném začátku tohoto článku), nakonec vše skončilo jinak. Když jsem totiž došla k blízké přehradě, kde jsem se chystala na focení patchworkových polštářků, čekalo na mě neskutečné překvapení – nejkrásnější kytice, jakou jsem kdy dostala. Louka rozkvetlá tisíci kopretinami a lučními kohoutky! Neuvěřitelná nádhera!

selfieTakže nezapomeň – úsměv na rtech a všechno bude fajn 🙂 A v příštím článku už se společně mrkneme na nějaký ten polštářek.

2 komentáře u „Co neudělám pro dokonalou #selfie

  1. Miska nadherny clanok a neuveritelna pravda… pozitivny a stastny zivot pritahuje len to krasne… nadherna deka, a drzim palceky aby to slo tak krasne navzdy 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *