Jak se skládá patchworková deka

Hned na začátek  bych se chtěla omluvit, že jsem se ti opět tak dlouho neozvala. Vše se teď v mém životě neskutečně rychle děje a mění a poslední dva týdny ani nevím, jak vlastně utekly. Největší změnou je asi to, že jsem se rozhodla skončit se svou současnou prací. V té nové mě pak přijali a ihned zapojili, takže to momentálně vypadá tak, že se snažím ukočírovat dvě práce najednou. A do toho jsem odjela na víkend s táborovými dětmi, spoluorganizovala jarmark a ještě si udělala pracovní výlet do Prahy. Uuuf. Od nadcházejícího týdne už snad zase bude všechno o něco volnější.

Nyní se tedy vracím k jedné sérii fotek, které jsem pro tebe nachystala už před časem, když jsem ušila deku pro Kačenku. V té době jsem narazila na zajímavý článek o tom, že patchworková deka by se neměla skládat klasickým způsobem (tedy napůl, pak znova napůl atd.). Takovéto skládání jí totiž může způsobit nevzhledné sklady přesně v půlce a na středu, kterých se po čase jen velmi těžko zbavuje. Nafotila jsem tedy postup, který jsem se díky článku naučila. A tady je (KLIK na fotku): 

jak se skládá

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové deky, Tutoriály a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *