Jak se to má se sny

„Dobře si své sny rozmysli. Mohly by se ti vyplnit.“ 

Jedno z mých nejoblíbenějších životních mouder. Protože sny se doopravdy plní, to jen my si občas neumíme dobře přát. Anebo na svých snech nedokážeme pracovat a trochu jim pomoct. Vždyť se podívej na mě – jsem jenom obyčejná holka, co odmala ráda šila a neustále vymýšlela nové věci. A jednoho dne se rozhodla, že by mohla mít nádherný blog, jako její oblíbené zahraniční blogerky. Jak jsem se radovala, když se tu objevilo prvních pár komentářů!

A ani ve snu by mě tenkrát před dvěma lety nenapadlo, že mi lidé budou psát a děkovat za to, co dělám a jak moc je inspiruju nebo že by mě na Instagramu mohla jedna ze zmíněných blogerek začít sledovat a sdílela mou fotku. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se doopravdy stanu členkou Moderního Quilt Guildu v Londýně a že by i moje práce mohla být vystavena v některé z věhlasných Londýnských síní (pšt, tohle bude, ale zatím se na tom ještě pracuje).

Mazec.

IMG_2831[1]

Ale je potřeba neusnout na vavřínech.

Bylo to dlouhé a namáhavé rozhodování, ale nakonec ještě zůstávám v Londýně jako au pair až do Vánoc. Nepodařilo se mi totiž sehnat ani práci ani bydlení; úspory sice jsou, ale na Londýn stále malé. A tak jsem si vyřídila stáž v PR agentuře, abych mohla do životopisu zařadit „pracovní zkušenost ze Spojeného Království“ a než na ni nastoupím, rozhodla jsem se, že svá volná dopoledne budu věnovat šití a patchworku. 

Zatím vznikají jen samé malé drobnosti, ale to vůbec nevadí. I to se počítá.

A jako bonus se konečně chystám spustit anglické stránky…

PS: Na obrázku je zajíc podle návodu od Elizabeth Hartman, další oblíbené blogerky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Londýnské příběhy, Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Jak se to má se sny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *