Kabelka pro Angie

Po dvoutýdenní pauze a po včerejším zcela vyčerpávajícím celodenním cestování ze švýcarských Alp jsem konečně opět doma v Londýně. Dostala jsem krásné dva dny volna, a tak kromě dlouhatánské procházky centrem města dochází i na mé milované blogování. Že by se mi snad už konečně dařilo být opět více k vidění online?

celá

Na paškál si tedy dnes beru první výrobek, který jsem v Londýně ušila a který se mi podařilo dokončit a předat akorát tak, aby ho Father Christmas mohl doručit pod stromeček – kabelku pro Angie (dříve k vidění už tady).

detail zadní

Angie je jedenáctiletá dcera mé kamarádky a spolupracující chůvy Vivi. Na svých cestách po městě a „hanging around with friends“ si s sebou potřebuje vzít pár drobností, jako je peněženka, mobil, klíče a Oyster card. A právě proto jí tato malá kapsička přijde tak akorát vhod.

detail přední

Musím se přiznat, že tento můj kousek vzniknul tak docela na koleni. Stále si zvykám na nové pomůcky a měření v palcích místo centimetrů, i na to, že jsem dosti prostorově omezená a nemůžu si udělat takovéto své správné šicí pohodlíčko. Navíc šití kabelek není zrovna mou vášní a dalo by se proto říci, že tato je jednou z mých vůbec úplně prvních. Nešila jsem podle žádného návodu, a tak teď vidím spoustu drobností, které by se pro příště daly rozhodně vylepšit.

úplně celá

Když mi ale Vivi o Vánocích napsala, že je Angie z kabelky nadšená, a že jsou společně zrovna na párty, kde ji všichni obdivují, nepopírám, že mě to skutečně potěšilo. Navíc sama Vivi mi už říkala, že jednu takovou bude chtít i pro sebe. Akorát ve větším vydání. Tak že by to byla první Londýnská vlaštovka? Uvidíme…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *