KDE TVOŘÍM: Verča Heraltová

Je tady opět neděle a s ní projekt KDE TVOŘÍM, kde nahlížíme do našich tvořivých koutků, do míst, kde se sny stávají skutečností. 

Dnes mám pro tebe opět něco mimořádného. Nezatouláme se totiž k profesionálnímu tvůrci, ale ke kamarádce, která má tvorbu jako koníček. Moc si této návštěvy vážím, protože najít si v dnešní hektické době chvilku času na to, abychom si jen tak sedli a z ničeho vytvořili něco, to je věc, po které řada lidí touží, ale nedělá. Pokud i ty patříš mezi ně, zkus se nechat inspirovat. A pokud už jsi stejný tvořivý závislák jako já, zavzpomínej si na své začátky, na sny, které jsi měl/a a kam jsi chtěl/a směřovat! Vítej u Verči Heraltové. 

IMG_2179

„Když jsem od Míši dostala nabídku, abych se zúčastnila jejího seriálu „Kde tvořím“, nejdříve jsem si říkala, že to vůbec není pro mne. Vždyť nemám ani žádný blok či stránky na FB.

n-C3-A1u-C5-A1nice

Od malička mám ráda kreativní tvorbu, hlavně s různýma korálkama, dělat z nich náušnice a náramky, a baví mne na Vánoce a Velikonoce šít ozdůbky z filcu, ale nikdy má tvorba nebyla natolik veliká, abych se s ní někde prezentovala.

Nakonec jsem si ale řekla „pojď do toho“, protože se tak možná budou věci konečně hýbat a i svůj pracovní koutek si konečně dotáhnu k jeho tolik potřebné dokonalosti.

DSCN1705

Dostala jsem starý šicí stroj LADA a k tomu jsem si koupila elektrický šicí stroj z IKEA a už se moc těším, až si na ně konečně najdu více času a začnu šít. Základy zvládám a zatím byly využity na domácí správku věcí, jako jsou utěrky, povlečení či bryndáky pro miminko mojí kamarádky. Šila jsem na nich i pytlíky pro děti na věci do školky.

Mým cílem jsou ale dětské hračky, tak mi držte palečky, aby se mi to brzy splnilo :-)“ 

DSCN1699

Věřím tomu, že se Verča k vysněným hračkám dostane 🙂 Kontaktovat ji můžeš na e-mail heraltova@gmail.com nebo přes Facebook

A jaký je tvůj sen? K čemu by ses v tvorbě chtěl/a dostat? 

Děkuji za tvůj dnešní čas a těším se na tvé odpovědi v komentářích pod článkem!

Pěknou neděli.

button malý

Příspěvek byl publikován v rubrice Kde tvořím a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *