Když si hlava postaví hlavu

Když jsem se včera ráno probudila, myslela jsem, že snad ani neotevřu oči. Takhle mě hlava nebolela ani nepamatuju…

Pro tento víkend jsem si naplánovala prošití mé Dvanácté deky. Zatím jsem z ní moc neukazovala, protože jde tak trochu o tajný projekt, na kterém jsem začala pracovat před dvěma lety a který se momentálně velmi zdárně blíží ke konci. Už teď se těším, až se o něj s tebou podělím, protože je to má nejvíc nejsrdečnější záležitost, co jsem kdy šila. Zatím ale jen malá ochutnávka, aneb Můj sluníčkový prstýnek v akci.

sluníčkováBolest hlavy bohužel přes den nepřešla a ani dnes to ještě stále není ideálka. Má nálada na šití a quiltování je nulová. Takže deka je zatím ještě stále jen quilt-topem, který leží na mé hromádce WIP.

dvanáctáTrochu paradoxně se mi ale zachtělo konečně dokončit pár úprav na tomto webu. Takže místo sklánění nad šicím strojem jsem se rozhodla koukat do monitoru. Výsledkem je mé obnovení patchworkových šicích návodů, které si úplně zdarma můžeš projít tady, případně skrz menu pod úvodním obrázkem nebo po kliknutí na buttonek v pravém sloupci úvodní stránky. Z těch, které byly už dříve publikované, mi chybí doplnit ještě dva, tak snad to zvládnu v nejbližší době.

Pokud se ti návody budou líbit, nezapomeň je sdílet dále!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, WIP a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *