Kočky

Ani tento týden nepolevil můj hektický život a já poslední tři dny prožila v Brně. Celý den jsem trávila na školení, večery pak s přáteli, kteří mě neskutečně posouvají dále v mých nápadech, snech a vizích a popostrkují mě i v těch oblastech života a osobních tématech, která jsou mimo mou komfortní zónu. Byly to tedy pro mě velmi intenzivní tři dny, ze kterých vzešlo spoustu inspirace a motivace pro udělání prvních kroků. Těším se, že o některé z nich se v budoucnu budu moct podělit i s tebou!

Teď ale zpět k radosti ze šití! 🙂 

Chtěla bych se s tebou podělit o textilní kočky, které vznikly pod mýma rukama. Zmínku o nich jsi mohl/a už vidět na mé facebookové stránce.

bublinkaPrvní kočkou je Bublina. Vznikla prakticky okamžitě, když ke mně dorazila představa hotového výrobku. Musela jsem prostě hned začít šít. Bublinka je velmi šťastná a spokojená kočička. Ráda běhá ale i lenoší, hraje si a kouká z okna, je velmi pružná a má krásné rezavé mourování. Takovouhle kočičku by chtěl mít doma každý!

bublinaDruhou kočkou je Macík. Je to pohodový kocourek, trochu výstřední elegán. Má rád své pohodlí a místo šplhání po stromech radši číhá ve vysoké trávě, až kolem půjde nějaká sexy kočičí dáma, kterou by mohl okouzlit svým šarmem.

mac-C3-ADkObě kočičky jsem ušila z krémového flísu, který mi zůstal ze šití dětských patchworkových dek. Jsou tedy krásně měkoučké a přítulné. Na výšku měří necelých 25 cm. Jde ale zatím jen o „prototypy“, které ještě mají své drobné mouchy. Ráda bych proto teď zjistila, jestli se ti moje kočičky líbí a jestli se mám pustit i do jejich prodeje. Co na ně říkáš? Dej mi prosím vědět do komentářůtvé zpětné vazby si moc vážím! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Pro děti a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Kočky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *