Látkování II.

Ráda bych ti dnes napsala o nových projektech, ale bohužel, zatím se nešije (s kapesníkem u nosu to moc nejde). Dneska tedy jen krátký příspěvek o posledním vánočním dárku, který jsem přede dvěma dny dostala. Jde o dva látkové sety, které jsem objednala sama sobě.

l-25C3-25A1tky1

Látky jsou mé oblíbené jednobarevky Cotton Couture od Michael Miller Fabrics, o kterých jsem básnila už minule. Když Dům látek před Vánoci zveřejnil nabídku na sety 20ti kusů látek (o velikosti fat quarter), váhala jsem jen několik minut.

l-25C3-25A1tky2

Tyhle látkové balíčky se tak stávají mou novou látkovou základnou, kterou můžu rozšiřovat a rozšiřovat. Dávají mi možnost širokého výběru barev, které můžu míchat jak mezi sebou navzájem, tak s jinými vzorovanými látkami. Ze zkušenosti taky vím, že často mi jako první dojde právě ta barva, která se mi líbí nejméně (asi protože se nebojím ji hned rozstříhat). Jsem zvědavá, která z nich to bude.

Příspěvek byl publikován v rubrice Látkování a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Látkování II.

  1. Ahoj, na stránky jsem se dostala docela náhodou, hledajíc další info o látkování a taky nové plenky a kalhotky. Mám plenkovou výbavičku z http://www.mamaja.cz/ a čerpám tam i veškeré informace. Líbí se mi hlavně, že materiály jsou většinou bambus, nebo bio bavlna. Šijete i látkové plenky?

    • Dobrý den!
      Článek se jen jmenuje „látkování“, a to proto, že je věnovaný látkám na patchwork 🙂 Plínky nešiju a ani neznám prodejce. Ale zkuste fler, určitě se tam něco najde 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *