Látkování III.

Hned na úvod bych ráda řekla, že ano, vím, že „látkování“ se říká používání látkových plenek u malých dětí. A ne, tento příspěvek se nebude věnovat látkovým plenám. Tento příspěvek je už potřetí věnovaný látkám (které zbožňuju a kterými jsem tak trochu posedlá – ostatně, asi jako všechny patchworkářky, že?).

balik

V uplynulém týdnu mi došly dva úžasné balíčky. Ten první jsem dostala od mého prvního sponzora Lyllu Fabrics. O Lyllu už tu párkrát řeč byla a mohl/a jsi dokonce nahlédnout i do jejího tvořivého koutku. Jsme s Lyllu domluvené, že od ní dostávám odstřižky, které už nepoužije, zatímco pro mě jsou hotovým pokladem!! Poprvé jsem látky od ní zužitkovala na dětské kapsičky. Tahle várka je ale o dost větší, tak jsem sama zvědavá, co s ní do budoucna podniknu.

Lyllu mi k látkám přibalila i dáreček z obchůdku – již tradičně vzorník toho, co je právě „na skladu“, a k tomu navíc krásné textilní buttony. Tak nevím, co s nimi? Nějaké návrhy?

latky2

Druhý balíček mi přišel dnes ráno a obsahoval celou kupu lásky! Tyhle štítky budou součástí jednoho velkého překvapení, které pro tebe už nějakou dobu chystám – od první myšlenky asi před půl rokem, v současné době ve fázi částečné realizace a promýšlení detailů. No, máš se na co těšit, protože tohle bude velikééé!

stitky

Můj třetí balíček se skládá z látek, které jsem dnes nakoupila u nás v hobby obchůdku. Vyčerpala jsem tak poukázku, kterou jsem dostala k Vánocům. Hodně fialové, zelené a žluté. To se bude šít!

latky3

Závěrem pro tebe mám ještě jednu (možná trochu nepříjemnou) novinu.

Tímto totiž vyhlašuji pauzu! Chvíli tu teď nebudu, protože se chystám na intenzivní seminář osobního rozvoje, který mi zabere čtyři dny, a nejsem si moc jistá tím, co to se mnou provede a na kolik budu mít chuť dávat kousek ze sebe ven mezi lidi (jako je tomu nyní). Předpokládám, že půjde o týdenní odstávku blogu i facebooku, ale neboj, rozhodně nejde o to, že bych na tebe zanevřela. Jen potřebuju chvilku pauzu a být sama se sebou, ujasnit si, co chci a kam dál směřovat.

Děkuji, že to chápeš!

Příspěvek byl publikován v rubrice Látkování, Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Látkování III.

  1. Moc zdravím, látkování naprosto rozumím a že se výraz látkování používá i jinde, zatím vůbec nevím, třeba časem. Na tvé překvapení jsem moooc zvědavá, mám ráda energické a neposedné lidičky, tak budu netrpělivě vyhlížet. Také toho je teď nějak kolem moc, tak držím pěsti, nám oběma, ať máme povinnosti brzy za sebou a můžeme se už těšit jen z tvorby a osobního rozvoje v oblasti tvořivé a šicí. Hezký upršený den, Míšo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *