Látkování

Jak lépe relaxovat, než patchworkem? A když už ne samotným patchworkem, tak alespoň příspěvkem o něm 🙂

Dneska se mrknem na pár látkových balíčků, které jsem si nedávno pořídila a pro které zatím ještě nemám žádné využití. Ani mě ještě nenapadá projekt, pro který bych je měla použít. Takže, pokud tě během čtení něco napadne, budu ráda, pokud mi to napíšeš do komentářů pod tímto příspěvkem.

l-C3-A1tky011

První balíček pochází z Domu látek. Vloni jsem k Vánocům dostala poukázku právě na nákup v tomto obchodě, měla jsem ale tenkrát doopravdy problém si něco vybrat. Vyhrály to jednobarevky z kolekce Cotton Couture od Michael Miller Fabrics. První dojem po doručení byl nic moc, ale s odstupem času jsem si je zamilovala – tak nějak přesně seděly ke všemu, co jsem právě šila. Trvalo tedy jen malou chvíli, než jsem je všechny spotřebovala. Dnes už z nich nemám doopravdy ani kousek!

l-25C3-25A1tky02

K mému velkému překvapení byly navíc mnohem příjemnější na dotek i na práci, než mnohem více dostupnější kolekce jednobarevek Kona Cotton Solids od Roberta Kaufmana. Když jsem se tedy rozhodla opět trošku utrácet za látky, rovnou jsem šla pro dvě nejoblíbenější z Cotton Couture – tmavě modrou a zářivě zelenou (označené jako MALI a LIMD).

l-C3-A1tky03

Moc příjemným překvapením u Domu látek pro mě byly nové látkové balíčky. Koupila jsem si hned dva. Jeden s domečky od Riley Blake Designs, druhý s Červenou Karkulkou taky zřejmě od RBD. 

l-C3-A1tky04

O trochu méně povídání teď věnuji látkám z našeho místního hobby obchůdku a z hobby veletrhu. První balíček mi pořídila moje mamka a není to tak úplně můj běžný látkový vkus. Nicméně se mi líbí. Možná na polštářky pro babičky? Výrobcem tohoto balíčku by měla být francouzská firma STOF

l-C3-A1tky05 l-C3-A1tky06

Další jsou tyto dva kousky, které jsem si koupila na veletrhu. Růžová s hvězdami a hlavně (!!), naprosto úžasná bílá s velmi jemným vzorkem. Je neuvěřitelně krásná a já stále ještě vymýšlím, jak nejlépe ji nechat doopravdy vyniknout.

l-C3-A1tky07

Napadlo tě nějaké využití? Jestli ano, nezapomeň mi ho napsat do komentářů níže.

Děkuji ti za zastavení a přeju pěkný víkend!

Příspěvek byl publikován v rubrice Látkování a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *