Novoroční

Je právě 23:24, 31. 12. 2014 a já se krčím v koutku v potemnělém suterénním pokojíčku na jihu Švýcarska. Ne, nejde o žádný hororový scénář – vedle mě na manželské posteli spokojeně pochrupují dvě děti, mě do uší hraje Tom Odell a je mi krásně. Moje londýnská „host family“ mě totiž vzala s sebou na týdenní dovolenou, a i když jsem z toho byla zprvu docela nervózní, nakonec je to zatím fajn pohoda. Většinu času se sice věnuju jen dětem, pro zítřek mám ale přislíbený den volna a lyžování.

10849733_892917957409058_6757167544729124543_n

Moc mi ani nevadí, že dnešní večer netrávím popíjením někde venku a už se popravdě těším do postele. Nejsem totiž zrovna ten typ člověka, který by se celý rok těšil na Silvestrovské bujaří a Nový rok prožil s kocovinou v posteli. To si radši vyberu v jiných, zcela náhodných dnech roku. 

Nedá mi to ale, abych (už tak trochu tradičně) nedala dohromady malou koláž mých nejoblíbenějších výrobků z uplynulého roku. Už potřetí se tak můžu podívat zpět, jak moc se toho změnilo a jak moc jsem se posunula – každý výrobek má svůj příběh a specifickou vzpomínku na události, které se odehrávaly, když jsem šila, nebo na lidi, se kterými jsem se při focení sešla. A je moc krásné si to takto připomínat. 

Collage 2014 MP

Těším se na rok příští a i když si předsevzetí obvykle žádná nedávám, tentokrát snad jen novoroční přání – přeji si spoustu krásných nových výrobků a úžasných nápadů k realizaci, přeji si, abych si na šití a blogování našla více času, a aby se ti u mě stále líbilo (a možná ještě víc)! Mockrát děkuji za přízeň a přeji ti šťastné prošití roku 2015!! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Londýnské příběhy, Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Novoroční

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *