Novoroční

Pěkný nový rok!

Původně jsem ti pro tento příspěvek chtěla natočit krásné půlnoční video, kde bych ti popřála osobně. Bohužel, jak už to ale v životě chodí, když se něco plánuje, nemusí to nutně vyjít. A já jsem strávila Silvestra nemocná v posteli (ano, jednalo se o jednu z mužských smrtelných nemocí). Video se tedy zatím odkládá.

Nemění to ale nic na tom, že bych ti z celého srdce chtěla poděkovat, že jsi se v uplynulém roce stal/a součástí mého života. Doopravdy si toho moc cením a často nevycházím z údivu, že se tohle všechno skutečně děje. Že se ti má tvorba líbí. Že čteš mé články. Že se sem vracíš a píšeš mi úžasné komentáře, e-maily a zprávy. Děkuji, že jsi úžasná! 

Na začátku minulého roku jsem vytvořila koláž svých nejlepších výrobků za rok 2012. Když jsem je všechny viděla najednou pohromadě, asi vůbec poprvé mi došlo, že si  skutečně začínám plnit svůj sen a že v mých rukách skutečně něco vzniká. Dnes jsem otevřela složku s fotkami patchworku za rok 2013. Musím říct, že výběr byl nelehký.

Collage20131

Vybrala jsem nakonec 15 projektů, které jsem v uplynulém roce dokončila. Můžeš tu vidět pár kousků, které jsem dokončila docela nedávno (jako je Půlnoční nebo NY Beauty Slunečnice), ale i takové, které vznikly ještě před červnovým založením tohoto blogu. Dále pak mé obzvláště oblíbené kousky – deka pro Kačenku, polštářek Lipo a Červená Karkulka. A snad vůbec nejoblíbenější Růženky.

Jediné Pírko ještě není z dokončeného projektu. Těším se na něj ale velmi, protože tento quilt bude super. Postupem času jsem k původnímu návrhu domyslela ještě něco dalšího a už se nemůžu dočkat realizace.

A co bych nám všem popřála do nastávajícího roku? Hlavně pevné zdraví. Otevřenou mysl. Odvahu plnit si své sny a touhy, ale i stát na vlastních nohách. Radost, smích a spoustu úsměvů. Milující rodinu a přátele tak blízké, že je za rodinu považuješ. Spoustu psů a koček, miminek a malých dětí! Lásku… 

Teď je ten nejvyšší čas na tom začít pracovat!

Měj se tedy, směj se a brzy opět nashle!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Novoroční

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *