Novoroční

Už téměř tradičně píšu pravidelný novoroční příspěvek o několik dní později. Tohle ohlédnutí za uplynulým rokem se totiž zdá být rok od roku těžší.

Uplynulý rok 2019 byl pro mě upřímně jako na housenkové dráze. Potkalo mě několik těžkých chvílí, jako ztráta velmi blízkého člena naší rodiny, problémy s mým zdravím, ale i takové věci, jako nepovedený přechod na novou verzi těchto stránek.

Všechno ale nebylo úplně černé – oslavila jsem například své kulatiny, a to ve společností přátel a rodiny z Česka, Švédska i Anglie. Změnila jsem práci, která je teď doslova vysněná #dreamjob, a ve které můžu opět pracovat s milovanou kávou a ve společnosti úžasných lidí.

Povedlo se mi zapracovat i na pár quiltech, které se sice neobjevily tady na blogu, ale už hřejou své nové majitele. K tomu mi už začaly přibývat další objednávky, což je absolutně super. Tak snad ten 2020 nebude až tak náročný a přinese spoustu nového kreativního tvoření. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Míša Klocová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Novoroční

 1. Milá Míšo, jsem ráda, že sis našla čas na příspěvek.
  Moc ráda k tobě chodím, jsi velmi šikovná.
  Přeji ti, ať je rok 2020 lepší, radostnější a pokojnější.
  A trochu času na šití i blog.
  Bohunka

 2. Nazdar, Míšo. To jsem ráda, že jste zase vylezla z ulity. Já vás tak ráda sledovala. Pravda, dnes už blogy tolik nefrčí. Ale fakt vždy čekám, co je u vás nového. Přeji vám, ať je rok 2020 lepší a nebo nejlepší a těším se,co o tom napíšete. Moc vám fandím.
  Věra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *