Ó, jak ho miluji!

Upřímně, ze začátku jsem byla doopravdy vděčná, že se naše cesty rodělily a že ho nemusím vídat každý den. Měla jsem ho totiž už docela po krk, protože jsme spolu ke konci trávili až přespříliš času. Teď, když se na to dívám zpětně, mi dochází, že má přesycenost a nechuť tu byla možná jen díky tomu, že naše setkání byla dosti nucená a museli jsme se věnovat tomu, co po nás chtěli jiní.

Když jsem ho ale před více než týdnem uviděla znovu, došlo mi, jak neskutečně moc mi chyběl. Když jsme se pak spolu dali do práce a já uslyšela, jak pod mýma rukama krásně přede, zaplavila mě taková radost a pohoda, že mi došlo, že spolu doopravdy tvoříme dokonalý pár, že skutečně patříme k sobě!

Můj Japonský miláček za mnou konečně dorazil do Londýna!

miláčekJsme spolu už asi dva týdny a pěkně nám to spolu jde. Zatím máme na svědomí jednu malou kabelku pro dceru mé kamarádky („Oh, this purse is so nice!! Is it possible to make it as a handbage?“ – „Sure!“) ušitou podle této kapsičky z mé kolekce moderních.

handbackDruhou věcí, která je na spadnutí, je mini-quilt pro mou host family jako dárek k Vánocům. Takže zatím jen velké tajemství!! Pšššt!!

dárekNo a protože jsem na svou lásku čekala dlouho a chtěla si od něj tak nějak odpočinout, chvílema jsem ho „podváděla“ s ručním šitím EPP (english paper piecing) a sešíváním hexíků. I když jsem je původně chtěla udržet dosti tradiční a zůstat jen u kytičkovyných látek z Liberty, whoops, zase mi to nějak nevyšlo… Už teď se moc těším na výsledek!

EPPA na čem teď pracuješ ty? Jsem zvědavá na novinky z domova, tak sdílej svou radost do komentářů níže. Těším se!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Ó, jak ho miluji!

  1. Ahoj Míša, trochu som poľavila tempo na mojom vankúšiku,lebo idú Vianoce. Mám teraz menej času. Ale keď bude hotový, určite ti pošlem fotku. Pobavila som sa- Zvolili sme dokonca i podobné farby jednofarebných šesťuholníčkov ….ale myslím, že na ďalšej práci by som už dala len kvietkavé látky. Akosi ma to ruší. Aký je tvoj názor?
    Pozdravujem ťa a želám ti krásne a ničím a nikým nerušené Vianočné sviatky…
    Marta♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *