Podzimní

Pěkný nedělní večer všem!

Musím říci, že uplynulý týden byl plný dobrých zpráv a událostí. Po náročném pondělku (celodenní školení ve 300 km vzdálené Praze mi v kombinaci se zánětem dutin dalo doopravdy zabrat) se zbytek týdne vyvrbil moc krásně. Především přišly na svět dvě holčičky – Kačenka a Terezka. Už teď se na ně obě dvě těším, až se s nimi seznámím!

A co se patchworkového světa týče, dokončila jsem jeden dlouho rozdělaný projekt (o kterém dnes budu psát) a jeden nový, mám domluvené nové zbytky látek od mojí kamarádky Andrejky a nové známé Lyllu, majitelky Lyllu fabrics, a především veliká pecka nedělního podvečera – mám objednaný nový šicí stroj!!!!

P1120855Teď ale zpět k dnešnímu projektu. Vzpomínáš na tutoriál Čtverce podruhé? Vytvořila jsem tehdy dětskou deku, o které se můžeš dočíst i tady. Její velikost byla ale příliš malá, a tak bylo potřeba trochu přidat. Z původních asi 72 x 72 cm jsem se tak dostala na 96 x 96 cm. Nyní je tedy quilt top dostatečně veliký na to, aby z něho vzniknula dětská deka.

P1120853Chtěla bych taky poděkovat mojí kamarádce Verunce, se kterou jsme deku nafotily na dnešní geocachingové procházce. A jako na potvoru, vždy, když jsme deku vytáhly na nafocení, začalo foukat.

P1120851Nakonec došlo i na mě jako modelku.

P1120874P1120872Závěrem přidávám taky jednu „bonusovou“ fotku. Takhle naše Pepina vyzkoušela hned po došití kvalitu budoucí deky. Protože zvířata patchwork milují! 

posledn-C3-ADDěkuju za tvůj čas a přeju pěkný start do nového týdne (snad stejně úspěšného, jako byl tento)!

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové deky, WIP a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Podzimní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *