Přestěhováno

Uběhl už týden od toho, co jsme se oficiálně přestěhovali do Prahy. Stálo nás to (a ještě pořád stojí) spoustu vyřizování a zařizování, spoustu krabic a rozbalování, vybírání a skládání nového nábytku, praní a praní a praní (protože té zatuchliny z Londýnského bytu se asi hned tak nezbavíme), ale už to pomaličku začíná vypadat jako domov.

Pořídili jsme první police a vybalili knížky a skicáky, drobnosti ještě zůstávají v krabicích. Sice ještě nemám pracovní stůl, a ten můj milovaný, ručně natíraný a lakovaný, se se mnou nepřestěhoval a asi už ani nepřestěhuje, nicméně i ten kuchyňský zatím poslouží dobře. No nezačínaly jsme nakonec snad všechny se šitím právě na kuchyňském stole?

A tak zatím jen pár drobných radostí jako jsou bylinky na okně v kuchyni, otevřené police nebo kaktusy, které jsou v příliš velkých květináčích. A nekonečné šití záclon…

PS: Chystám se na experimentování s domácím přírodním barvením látek. Pokud se budete chtít přidat, začněte si dávat stranou slupky z cibulí (jen ty vnější, suché).

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Míša Klocová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Přestěhováno

    • To teda je změna! Ale změna je život, no ne? Tak uvidíme, jak se nám tu podaří zabydlet se 🙂
      Děkuji za oba odkazy, určitě to okouknu 😉 Vždycky je fajn najít spřízněné lidi se stejným koníčkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *