Radiance

Je tomu už chvíle, co jsem se o tomto patchworkovém polštářku zmínila poprvé.  A pokud mě sleduješ i na Facebooku, pak jistě víš, kolik péče a pozornosti jsem tomuto projektu věnovala. Vyplatilo se. Radiance je podle mého názoru snad ten nejlepší kousek, který mi doposud pod rukama vzniknul (snad až na Deku pro mého muže, ale to je úplně jiný příběh).

celý zepředu

Jeho prošívání mi dalo dosti zabrat, ale výsledek je prostě super! Mám navíc takový pocit, že podobně či ještě více propracované quiltování teď bude zdobit všechny moje kousky.

levý rožek

pravý rožek

detail quiltingu

A jak dopadnul zipový příběh? Dlouhou dobu jsem se nemohla rozmyslet, jakým způsobem zadní stranu vůbec udělat, chtělo to totiž něco mimořádného. A rozhodnout se mezi dvěma zipy bylo pro mě téměř nemožné. Tímto tedy děkuji fanouškům na Facebooku, že mi s tím velmi ochotně pomohli! 

zip oranžový

Nebyla bych to ale já, kdybych nezašla o něco dále. A tak když padla první zmínka o tom, proč vlastně nepoužiju oba dva, bylo vymalováno! Finální myšlenka byla na světě a chybělo už jen maličko od jejího provedení (prostě to jen ušít).

zip modrý

Takže nakonec oba dva a trošku netradičně!

zadní strana

znovu celý

Výsledná velikost polštářku je zhruba 50 x 50 cm, takže se krásně hodí na výplň z IKEA. Tenhle malý zázrak je navíc můj dárek pro kamarádku Valentýnu, která se nedávno (no dobře, už to nějaký ten pátek bude) přestěhovala do nového bytu. Tak ať má ode mě něco pěkného. Co na něj říkáš ty? Jak se ti Radiance líbí? 

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové polštáře a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Radiance

  1. Míšo, parádní kousek 🙂 díky Ti za mnoho inspirace a přeji Ti ještě hodně takových třešinek na dortu

  2. Téda, Míšo, jsi borec. Na facebooku jsem nesledovala, ale o to víc teď padám v údivu. Barvy, prošití – jedna báseň.
    Jo, a zipy, to jsou třešinky.
    Tleskám, až mě bolí ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *