Šedo-žluté quiltování

Na začátku tohoto týdne, když vysvitlo sluníčko a udělalo se krásně, se mi konečně naskytla perfektní příležitost pro nafocení mé dokončené šedo-žluté patchworkové deky.

Pepina1Tak moment…. Fotím psa nebo tu deku?!!

Pepina2Má asistentka Pepina si tentokrát nedala moc říct. Tenhle nový dětský quilt tedy prošel po dlouhém přemlouvání jejím důsledným testováním a hned po prvním očuchání prohlásila, že je to ideálka na válení a lenošení úplně pro každého (včetně malých westíků).

Pepina3Deka je podšitá veeeelmi mazlivým a přítulným žlutým minky, které já osobně přímo zbožňuju! Pokud někdy budeš chtít dětskou deku, pak jedině s minky!!

deka1deka2Nad quiltováním jsem dlouho váhala. Nemohla jsem se rozmyslet, jestli prošívat bílou nití vně kytiček, nebo jestli radši uvnitř. Nakonec bylo rozhodnuto, že uvnitř, aby byly kytičky krásně vidět i na zadní straně a nenarušil se tak vzor celé deky. Na prošití jsem tedy použila žlutou, bílou a černou nit.

deka3deka4Aby kytičky vypadaly ještě o něco lépe, quiltování jsem směřovala do jejich středu.

deka5deka6Zabaleno, předáno a teď už tahle dětská patchworková deka míří ke svým budoucím majitelům.

deka7Pokud se ti článek a nová dětská deka líbila, nezapomeň se o něj podělit i se svými přáteli a dalšími švadlenkami!

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové deky, Pro děti a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Šedo-žluté quiltování

    • Ahoj Kačo,
      na výrobu deky jsem použila „opilcovu stezku“ jako patchworkový vzor, na spodní stranu použila úžasný materiál zvaný minky a žádnou výplň jsem už do deky necpala (byla měkoučká dost) 🙂

    • Renčo, omlouvám se za pozdní odpověď, ale snad se ještě sejde – pro obloučky jsem použila klasický vzor „opilcova stezka“. Bohužel se mi nepodařilo najít pěkný video návod… že by to byla malá osobní výzva, abych konečně napsala nový tutoriál? 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *