Spokojení majitelé – Kryštof

Protože v současné době opět pracuji na dalším super tajném projektu, momentálně mám jen minimum fotek, o které bych se mohla veřejně podělit. Proto mi přišlo více než vhod, že se včera a dnes strhla lavina fotek od mojich fanoušků a čtenářů. Na Facebooku už jsi mohl/a vidět prvotinu paní Broni (velmi povedenou patchworkovou deku v hnědém) a dnes se hodlám podělit o dalšího spokojeného zákazníka. Jeho jméno je Kryštof a náramně si užívá jednu z mých dětských patchworkových dek.

DSC_8292DSC_8286Tuto deku v šedo-žluté si můžeš pamatovat, psala jsem o ní tady a tady. Její velikost je asi 125 x 125 cm a na spodní stranu jsem použila fenomenální žluté ťuplíkaté minky (toho není NIKDY dost)!

DSC_8290Doufám, že se Kryštůfkovi bude deka i nadále líbit a že ji bude používat co nejvíce. Žádné upejpání, že je to ruční práce, ale naopak, využít ji jak jen to bude možné!

DSC_8295PS: Pokud máš i ty některý můj výrobek, který ti věrně slouží, a chceš se podělit o své fotky, určitě mi dej vědět! Zastihneš mě třeba na mailu michaela.klocova@gmail.com nebo už přes zmíněný Facebook.

PS: Linking up to Show Off Saturday Link Party.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *