Swoon Star

Předevčírem bylo venku tak krásně, že jsem se konečně pustila i do focení. A tak tady dneska mám nedávno dokončený polštářek ve vzoru Swoon Star.

swoon2O jeho vzniku, barvách a látkách jsem psala už tady. Později došlo i na ruční prošívání tady. No a teď už je hotový! Konečná velikost je 40×40 cm, a když už se mi tak pěkně povedlo ruční prošití, dodala jsem i lemování (taktéž ručně zapošité).

swoon1swoon4Poslední věc, která mi ještě chybí, je na zadní stranu přišít knoflík či dva, aby se povlak nerozevíral. Tentokrát se mi dokonce i povedlo nezapomenout na textilní štítek, který se už dříve u mnoha polštářků stal důvodem k párání hotového výrobku.

swoon31swoon5Ke Swoon Star dnes tedy velmi stručně, ale mám pro tebe ještě dvě důležité informace.

První je, že jsem si v rámci focení udělala i pár pěkných snímků textilních kapsiček, které díky tomu už najdeš ke koupi v mém obchůdku na fleru.

Druhá zpráva je pro nadšence do sociálních sítí. Nově jsem na Google+ založila komunitu „Šijeme patchwork“, ve které tě moc ráda přivítám! Jsem totiž už moc zvědavá, co pod rukama vzniká tobě a které blogy a stránky jsou ti inspirací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové polštáře a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *