Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti I.

Znáš #tbt nebo taky #throwbackthursday? Jde o akci v sociálních médiích, kde po přidání tohoto hashtagu můžeš volně publikovat své starší příspěvky (většinou fotky), jako takové malé ohlédnutí. Česky bych to nazvala „Čtvrteční zpátky do minulosti“. Pokud chceš na něco zavzpomínat nebo ti nevyšlo přidat obsah v tu aktuální dobu, a i přes to je to něco, o co se chceš s ostatními podělit, tohle je jeden ze způsobů. Navíc je to dobrá zábava. Rozhodla jsem se taky se zapojit, místo starých fotek ale ukážu své starší výrobky, na které se tady na blogu ještě nedostalo.

throwbackDnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jsem ušila tuhle plátěnou tašku.

čtvercováTahle taška vznikla letos před Velikonoci a byla určená na prodej na jarmarku ve Všemině. Ušila jsem jí ještě i kousek menší sestřičku, prodala se ale prakticky ihned po vybalení.

mašleuvnitřTaška má rozměry 36 x 45 cm (67 cm i s uchy) a růžový patchworkový pruh vede po obou dvou vnějších stranách. Je opatřena dvěma růžovými uchy a puntíkovanými stužkami, kterými je možné tašku zavázat nebo smotanou do balíčku převázat, aby v kabelce zabrala méně místa. Uvnitř je černá podšívka a má etiketka. Tašku je možné koupit TADY.

throwbackA protože mám moc ráda link párty, rozhodla jsem se jednu v rámci Throwback Thursday uspořádat. Pokud tedy máš nějaký svůj výrobek z minulosti, který rozhodně stojí za zmínku, sem s ním!

Tady jsou pravidla:

 Loading InLinkz ...

3 komentáře u „Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti I.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *