Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti II.

Je tady čtvrtek a s ním Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti II. Jak už jsem před týdnem nakousla, u této příležitosti jsem se rozhodla pořádat Link párty.

throwbackBohužel ta minulá ale neměla až tak veliký úspěch. S přáteli jsem nad tím zauvažovala – co je za problém? Proč to úplně nevyšlo? A společně jsme našli jednoduché vysvětlení. Více o něm v tomto videu:

Když už jsem ti ukázala, jak na link párty, pojďme k tomu, kvůli čemu jsi tady… Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak dopadnul polštářek New York Beauty Slunečnice.

SLunečnicePřed časem jsem pro tetu mé kamarádky ušila tento polštářek se slunečnicí. Na Facebooku jsem ukázala postup, jak se takový polštářek šije, tady potom ukázala sešitý top. Bohužel jsem ale zapomněla nafotit, jak dopadnul konečný výsledek. Ještě že mám šikovné zákazníky, kteří mi posílají své fotky.

NY BeautyNew Yor Beauty Slunečnice navíc dostala minulý týden novou posilu – dva nové patchworkové polštářky v hnědých barvách. Jejich velikost je 40×40 cm a 50×50 cm.

tři slunečnicePředem jsem dostala nášivky slunečnic, které na polštářky přijdou. Bohužel je to ale polyesterová směska a nejsem si moc jistá tím, jak vše dopadne po vyprání. Noví majitelé na to byli upozorněni, ale i tak polštářky chtěli. Tak snad přežijou.

dvě slunečniceTak. A teď je čas na přidání tvého linku do link párty! Extra jednoduchý postup jsem ti ukázala už ve videu, takže není na co čekat!

Pravidla Link Párty:

 Loading InLinkz ...

2 komentáře u „Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti II.

 1. Ahoj Míšo, nemáš html toho čtverečku Throwback Thursday? Dala bych si to na svůj blog do gadgetů, či jak se to jmenuje. Chtěla bych dát na blog i článek s odkazem na tvoje video, určitě spostě lidí pomůže a dodá odvahu to vyzkoušet. Mám zahraniční linky moc ráda a často si tak hledám nové blogy. Sama jsem neměla odvahu něco takového uspořádat, tak držím pěsti.

  • Ahoj Verpo! Předně moc děkuji za Tvou iniciativu a pomoc, moc si toho vážím 🙂
   Ze čtverečku Throwback Thursday zatím gadget ještě není, takže snad jediná možnost je vložit tento obrázek, označit ho a přímo na něj uložit odkaz :-/ Jakmile gadget bude, můžu ho poslat mailem 🙂

   Já přes link párty objevila taky spoustu krásných, zahraničních blogů, ale moc se mi nechce prolinkovávat k těm zahraničním můj český – sice bych ukázala fotky, ale lidi by si moc nepočetli. Holt budu muset počkat na anglicky psaný blog 🙂

   Videjko určitě můžeš sdílet jak jen bude libo 🙂 Pokud se na něj podíváš, v pravém dolním rožku je šedá ikona YouTube. Když na ni klikneš, video se ti otevře přímo na stránce YouTube (získáš tím i odkaz). Pokud ho ale budeš chtít vkládat do článku, doporučuju přímo na stránce YouTube pod videem kliknout na šedou záložku „sdílet“, pak „vložit“, a tam už se ti ukáže kód, který stačí během psaní článku vložit do editoru. Potom se video bude ukazovat v článku, tak jako mě tady 🙂 A můžou si ho lidé přehrát přímo u tebe na blogu 😉

   Ještě jednou moc děkuji za podporu a přeju krásný večer!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *