Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti V.

Je tady čtvrtek a s ním Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti V. A již tradičně, u této příležitosti pořádám i Link párty.

throwbackCo to link párty je a jak na tu mou kounkrétní, si můžeš připomenout v tomto videu:

Dnešní Zpátky do minulosti bude dosti pikantní. Až se z toho červenám, jen když na to pomyslím. Když jsem se do toho před časem pustila, bylo to pro mě úplně nové a netradiční, i když jsem se na to chystala už dlouho dopředu. Byla jsem z toho docela nervózní, protože jsem ani pořádně nevěděla, co to vlastně dělám a výsledek byl nejistý. Ale tak už to asi s improvizací chodí. Takže dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jsem ušila svou první patchworkovou improvizaci.

quiltování poprvéImprovizování v patchworku není žádnou světovou novinkou, ale já jsem se do něho ještě nikdy dříve nepustila. Až jednou jsem spatřila TENTO OBRÁZEK z blogu monvoir.com, a hned mi bylo jasné, že prostě musím! A tak vznikly Červánky.

quiltování potřetíPokud sleduješ i můj Facebook, pak víš, že jsem ti jejich prošití ukazovala už minulý týden. To váhání, které jsem kolem quiltování měla, ve mě stále zůstalo.

Pro připomenutí: „Původní záměr použít otevřenou patku jsem tak trochu z lenosti odvrhla a použila klasickou rovnou. Snáze se mi tak dařilo držet předkreslených kruhů, na mnoha místech se ale látka popotáhla ve směru patky. Zvláště pak na zadní straně jsou varhánky zřetelně vidět. I tak se mi ale tohle quiltování samo o sobě moc líbí (i s tím krapatým efektem).

Přineslo mi to ale otázku – netluče se tohle quiltování s patchworkem? Neměla bych si zavést pravidlo, že nebudu míchat výrazný patchwork s výrazným quiltováním? Co myslíš?“

quiltování podruhéTa otázka stále zůstává ve vzduchu. Tohle quiltování mě ale nadchlo natolik, že jsem se do něčeho podobného pustila i na právě došité šestnácté dece, kterou ti už brzy představím.

Jak si na tom s quiltováním ty? Podělíš se o nějaký svůj prošívaný experiment v link párty?

Pravidla jsou následující:

 Loading InLinkz ...

Příspěvek byl publikován v rubrice Throwback Thursday, WIP a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti V.

  1. Ty jsi ale šikula. To prošívání je na tom vzoru moc pěkné. A že jsi to šila normální patkou – klobouk dolů. Já své první pokusy moc zdokumentované nemám a už vůbec ne na blogu. Jsem v tomto směru stále začátečník.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *