Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VI.

Je tady čtvrtek a s ním Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VI. A již tradičně, u této příležitosti pořádám i Link párty.

throwbackCo to link párty je a jak na tu mou kounkrétní, si můžeš připomenout v tomto videu:

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak jsem letos na konci srpna ušila první svatební quilt.

S kamarádkou Kristou se znám už od základní školy a byla to tedy pro mě velká věc, když mi před rokem řekla, že se bude vdávat. Měla jsem doopravdy radost. A jak jinak ji potěšit, než svatebním quiltem?

hvězdyVzpomínám si, jak jsme se spolu kdysi bavily, že pokud by měla mít patchworkovou deku, pak jedině ve žluto-modré kombinaci. Barevnost tedy byla jasná! A protože je to pro mě docela ostrá kombinace, kterou většinou zjemňuju přidáním další, neutrální barvy, rozhodla jsem se ji tentokrát využít ve prospěch vzoru. Protože co je krásnějšího, než hvězdné nebe? A tak vzniklo těchto sedm hvězd.

hvězdy s nohamaVše jsem doplnila o free motion quilting. Prošívala jsem ve smyčkách a některé z nich jsem nahradila právě hvězdami. Sice jsem u toho nadávala jak havíř a stále se mi ještě nedaří na 100% držet směr a jednolitost, celkový výsledek je ale slušný.

quiltingDeka je určená jako přehoz přes manželskou postel, její velikost je tedy cca 220 x 220 cm.

rožekceláTak co na ni říkáš? Líbí? A co pro tebe byla prozatím největší patchworková výzva? Jak vypadá ten tvůj výrobek pro nejlepšího kamaráda/kamarádku? Přidej svůj odkaz na článek nebo fotku níže do link párty, jsem vážně zvědavá!

Pravidla pro link párty:

 Loading InLinkz ...

5 komentářů u „Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VI.

  1. Ahoj Míšo, zdravím Anglii. Nakonec jsem zvolila jednu ze svých nejzajímavějších PW výzev – loňský round robin, prošitý poměrně nedávno. Byla to smršť, ale přemášlení nad každým kolem mne strašně bavilo.

  2. Jako majitel této nádherné hvězdné oblohy chci říci, že Míša je nejen skvělá pachworková mistryně, ale také výborná kamarádka a bytost 😉 Miško moc Ti děkujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *