Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VII.

Je tady čtvrtek a s ním Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VII. A již tradičně, u této příležitosti pořádám i Link párty.

throwbackCo to link párty je a jak na tu mou kounkrétní, si můžeš připomenout v tomto videu:

Velmi dlouho jsem uvažovala nad tím, o co se dnes s tebou podělím. Pak mi to najednou trklo! Vždyť já jsem tady ještě neukázala své moderní kapsičky!! Takže, dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jaké krásné moderní kapsičky jsem ušila.

červená1 červená2 fialová1 fialová3 modrá2 modrá4 oranžová1 oranžová3 petrolejová2 petrolejová3 růžová1 růžová3 tyrkysová1 tyrkysová2 zelená3zelená2Kapsičky mají velikost 19 x 14 cm a jsou k dostání ZDE.

Pravidla pro link párty:

 Loading InLinkz ...

5 komentářů u „Throwback Thursday, aneb Čtvrteční zpátky do minulosti VII.

  • Ahoj Věrko!
   Vkládání odkazů je možné až do středečního večera, takže se pozdě rozhodně nepřidáváš. Stejně tak (jakožto autorka vloženého příspěvku) bys měla mít možnost svůj příspěvek zpětně smazat – při najetí na obrázek by se ti v pravém rožku měl zobrazit malý odpadkový koš. Dej mi vědět, jestli to funguje, kdyžtak to pořešíme jinak 😉

 1. Tasticky jsou moc krasne:)) mate nejakou fintu, jak mit takove hezke a nezmuchlane rozky? A mimochodem, jak je anglicky podzim?
  Petra

  • Pěkný den Petro!
   Podzim v Anglii byl až do teď spíše opožděným létem. Celý první měsíc tu bylo vážně krásně 🙂 Až v sobotu začalo doopravdy pršet a nejinak je tomu bohužel i dnes.
   Jinak rožky u kapsiček jsou pro mě stále ještě výzvou, takže mě těší, že se Vám i takto líbí 🙂 Spodní rožky úhlopříčně zastříhávám, ty horní u zipu prostě po převrácení tvaruju vypichovátkem co nejlépe to jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *