Odhalení! Utajované fotky z nudapláže

Šok! Míša odhalila své dlouho utajované fotky z nudapláže!

Jak focení probíhalo? Styděla se? A co bylo největším problémem? Dozvíte se v dnešním rozhovoru, exkluzivně pro misinpatchwork.cz!

Swoon02Míšo, povězte nám, co vás vedlo k tomu nafotit sérii fotek na nudapláži?

Víte, jsem puntičkářka a detailistka. A občas se mi stane, že se mi původní fotografie mých polštářů moc nezamlouvají. To potom sháním nové místo, které by bylo pro jejich focení perfektní. Větřkovická nudapláž jedním z takových míst prostě je – má úžasné molo, které nikde jinde na přehradě nenajdete. Tomu prostě nejde odolat.

Swoon1Dobře, tomu molu rozumím, ale nudapláž? Neměla jste s tím problémy?

Fotila jsem v pondělí dopoledne a tak nějak jsem doufala, že ve všední den nikdo na nudapláži nebude, abych se při focení mohla doopravdy uvolnit a nafotit celou sérii v různých polohách. Když jsem ale na pláž došla, bohužel jsem zjistila, že už se tu uvelebil jeden pán.

Co jste s tím udělala? Snad jste nefotila přímo před ním?

No, musím se přiznat, že pán byl z mého foťáku docela vyvedený z míry. Zeptala jsem se ho, jestli mu nebude vadit, pokud si něco na pláži nafotím. Souhlasil s jedinou podmínkou – že nebudu fotit jeho (smích).

Swoon3Takže jste do toho šla?

Ano, ale odfotila jsem to jen velmi rychle. Nechtěla jsem se tam moc zdržovat a tuhle lehce trapnou situaci ještě prodlužovat. Fotky ale nakonec dopadly velmi dobře, jsem s nimi spokojená.

Swoon4Je možné fotky někde vidět?

Ano, rozhodla jsem se je přiložit k tomuto článku. Zároveň jsem pro čtenáře připravila mimořádnou akci – exkluzivně právě jen pro ně dávám 10% slevu na mé patchworkové polštáře o velikosti 40×40 cm, které jsou k dostání v mém obchodě na fleru. Pro tuhle jedinečnou akci stačí použít následující kupón: GFA-RGV-JH1

Páni, to je skvělá nabídka! Určitě teď budu mluvit za nejednoho čtenáře, když vám poděkuji, jak za mimořádnou slevu, tak za skvělý rozhovor. A už teď se těším na vaši další práci.

I já děkuji za možnost publikovat na tomto webu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Patchworkové polštáře a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Odhalení! Utajované fotky z nudapláže

    • 😀 😀 😀 Děkuji Pai!!
      Toho pána už asi nenajdu (navíc jsem ho ani moc neokukovala, takže ani pořádně nevím, jak vypadal). Ale můžu zkusi najít někoho jiného 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *