WIP’s v růžové

Dneska jsem si pro tebe připravila příspěvek, kde poodhalím, na čem jsem pracovala v uplynulých dnech a týdnech. Takže hlavně fotky, fotky a fotky. 

C5-A1-C3-A1la1

Hned první velkou novinou je nekonečná šála v jemných růžových odstínech, podšitá bílým flísem. Pustila jsem se do ní s takovou vervou, že jsem si ani nevygooglila pořádný návod (což mi nakonec přineslo trochu toho párání). A po došití mi navíc zbylo ještě pár růžových proužků, pro které momentálně hledám využití. Nějaké nápady?

C5-A1-C3-A1la03

Zatím jediná fotka mé šály v akci a zároveň ukázka toho, jak jsme na potáborovce „mučili“ naše děti.

C5-A1-C3-A1la02

U růžové jsem zůstala i o něco později, když jsem mojí sestře šila nové kuchyňské chňapky. Tentokrát růžová s kapkou černé a šedé a ukázka mého typického, večerního tvůrčího nepořádku.

ve-C4-8Der

A ještě výsledné chňapky. (Pretty as a picture)

ch-C5-88apka1 ch-C5-88apky ch-C5-88apka2

Na našem táborovém srazu o minulém víkendu se mi podařilo dodělat ještě i několik hřejivých srdíček, která byla určena pro Kateřinský jarmark. Ta zbylá nahraju v nejbližších dnech do obchůdku na fleru. Pohotovému fotografovi se pak podařilo zachytit mě „při práci“ (v kalhotách špinavých od předešlého sáňkování).

j-25C3-25A1 srd-25C3-25AD-25C4-258Dka

Na závěr tu mám ještě malou ochutnávku nového patchworkového polštářku, který šiju na zakázku pro mou facebookovou fanynku. Jde o Vánoční dárek, takže pšššt!!

modr-C3-BD1

Pro dnešek je to všechno, děkuji za vaše zastavení!

PS: Linking up to WIP Wednesday at Freshly Pieced. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *